ben despor yapıyorum ama yatarak

Arkadaşlar bugün 22 kalibrelik Hornet marka silahla tam 6 altı atış yaptım yaklaşık 200 metrelik bir mesafeden benim için çok heyecanlı bir gündü. Neden bilmiyorum ama ne zaman bu silahı elime alsam hep kalp atışlarım hızlanıyor. Size ilk iki atışımın videosunu gösterebileceğim Aslında en son hedefin yanında yaptığım bir konuşma var, fakat o çok acayip bir gribe yakalandığım için saçım başım gözlerim ve zaten esmer olan tenim hepten kara hatta kapkara çıkmış hiç kendimi bu şekilde tanıtayım istemedim. Herneyse size biraz bugünden bahsedeyim, atmış olduğum silah 22 kalibre hornet tabi ben bu şekilde söyleyince kimse bir şey anlamadı. Şöyle ki bu silah Amerika başkanı John F. Kennedy'nin suikastında kullanılan silah ile aynı marka. Az önce de söylediğim gibi yaklaşık 200 metrelik bir mesafeden atışlarımı gerçekleştirdim ve vuruşlarım 7-8-9-10-11-12 puanlık oldu yani istikrarlı bir artış sergilemişim. Genelde silahlarla aram hep iyi olmuştur fakat ilk defa bu kadar güzel bir atış yaptığımı da itiraf etmeliyim. Eh tabi kolay değil 200 metreden 12yi vurmak bırakın vurmayı içerisinden 12yi seçebilmek dahi büyük bir marifet ben ancak 6. Atışımda isabet ettirebildim.

Evet bunlar da atış sonuçlarımYorumlar

İPEK dedi ki…
Birkancım bahar geldi, hava mis, evet çimlere yatmak güzel, ama bırak silahı güzel kardeşim şeytan doldurur :P Gerçek bir yağız hint delikanlısı olmuşsun bu bronzlukla :) Şaka bi yana, çok geçmiş olsun, dikkat et kendine.

P.S:Atıştaki başarın gözden kaçmıyor,takdir ettim.
Birkan Aydın dedi ki…
Şeytana ne hacet bizzat ben kendim ellerimle doldurdum.:) bu cümleyi en son ablamdan duymuştum birkancım dikkat et şeytan doldurur dedi. sonra bir çığlık kıyamet, ablamı bacağından vurmuşum neyse ki havalı tüfekti. :) Hiç unutmaz unutturmaz da sağ olsun. beni bi vurmadığın kalmıştı o da oldu diye...
Emrullah Sarı dedi ki…
Tebrikler gözüm!

Popüler Yayınlar