Nereler Yapıyoruz...

-->
Takip ettiğim siteler arasında bugün E.Altuğ YILMAZ ‘ un sitesindeydim. Ziyaret etmeyeli epey bir zaman olmuştu. En çok hoşuma giden konu hazırlamış olduğu google teziydi. Gayet Hoş bir davranış böyle bir kaynağı paylaşması, Kendisi beni hiç tanımıyor. Sitesini ziyaret ettiğimi de bilmiyor. Genelde takip ettiğim site sahiplerine teşekkür amaçlı mailler atarım. Çünkü o maillerin onları motive ettiğini düşünürüm. Sırasıyla kimlere mail atmam gerekiyor bir bakalım.
Sanırım diğerlerine teşekkür etmiştim. Konu siteler üzerinden açılmışken bazı konuları da ele almak istiyorum. Şimdi birçok programlama sitesi var bir şey yaptıklarını sanan. Ben siteye giriyorum sorunumu paylaşıyorum kimse bana cevap falan vermiyor - ki bu site(ler) içlerinde barındırdıkları mühendislerle övünüyorlar. Hani bana faydası olmayan kilisenin papazını diye bir söz vardır. Yahu senden tam cevap isteyen yok bir şey yok kaynak göstereceksin ki zaten sen benim sitem en iyi kaynaklardan biri diye övünüyorsun hani nerede kaldı. Mühendis benim sorumun cevabını bilmiyor mu şimdi. Eğer öğleyse istifa etsin çünkü ben öle aman aman zor bir şey sormuyorum. Büyük bir ihtimalle bilgilerini kıskanıyorlar. Ben hangi abi’ye sorsam Allah razı olsun bilmiyorsa dahi şuralardan araştırabilirsin diyor onun verdiği kaynak benim için o kadar önemli ki ama bu sitedekiler kaynak da vermiyor sanki kendisi anasının karnından öğrenip de geldi bi havalar bi tafralar gören de teknolojiyi bulan kişi sanacak. Kardeşim sende bu teknolojiyi kullanmayı başka kaynaklardan öğrendin versen ölür müsün ondan bilmiyorum pek forum sitelerine inanmıyorum ben direk şahıs tanıdığın olacak ona soracaksın cevaplarını ya da onun verdiği sağlam kaynaklara bakacaksın. Yoksa türk forumlarından cacık olacak gibi değil ceviz.net i bunların dışında bırakıyorum çünkü yazarları gerçekten çok güzel makaleler yayınlıyorlar. Takip etmeye çalışıyorum. Makaleleri okumam için üyelikte şart koşmuyor bence bu onlar için büyük bir artı sırf para kazansınlar diye sitelerine girdiğimde Google reklamlarına tıklıyorum 3-5 katkım olsun diye J tamam yaptığımız doğru bir şey değil ama yanlış bir şey de değil girdiğim siteyi de inceliyorum neler satıyormuş diye.Size bir sır vereyim giderayak hani habire örnek hazırlıyorum diyorum ya başlıyorum bir kısım ilerliyorum yok bu böle olmaz diyorum kodları silip atıyorum örnekler de yalan oluyor ama bu sefer yaptığım örneği ne olursa olsun koyacağım kendi kendime yalancı gibi hissediyorum. Tamam bende biliyorum benden başka kimse okumuyor ama insan önce kendine verdiği sözü tutabilmeli.

Yorumlar

Unknown dedi ki…

I was recommended this blog by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my trouble. You're incredible! Thanks! craigslist omaha

Popüler Yayınlar